Únorové novinky

Každý měsíc posouváme Ecomail kupředu a ani v únoru tomu nebylo jinak. Kromě postupného redesignu aplikace jsme vylepšili segmentaci dle chování uživatele na webu, přidali Ecomail do Integromatu a rozšířili naše partnery o SupportBox – český nástroj pro komunikaci se zákazníky. Nenechte si ujít pravidelný přehled novinek a pusťte se do čtení.

Vylepšení segmentace podle navštívených stránek

Pokud máte e-shop, můžete v Ecomailu kromě e-mailových adres sbírat i spoustu dalších dat o vašich zákaznících. Díky našemu trackovacímu kódu můžete sledovat pohyb uživatelů na vašem webu. Získané informace lze poté používat pro tvorbu segmentů. Nově jsme segmentační kritéria obohatili o možnost segmentace podle jakéhokoli slova obsaženého v navštívených url např. segment všichni, kteří navštívili jakoukoli stránku se slovem plavky.

Ještě jste se segmentováním nezačali, podívejte se, jak na to >>

Import pole pohlaví

Ecomail umí automaticky skloňovat, určit datum svátku a pohlaví. Pokud máte ve své databázi “vlastní pohlaví” již stanoveno a preferujete jeho použití namísto automatického určení Ecomail aplikací, můžete si nově pole pohlaví ručně naimportovat.

Ecomail je součástí Integromatu

Práce s daty o vašich odběratelích je nedílnou součastí efektivního e-mailingu. Jenže propojení mezi nástroji není v některých případech možné nebo příliš složité. Integromat se snaží tento problém odstranit. Je to platforma, která vám umožní bez potřeby programátora propojit aplikace, které používáte, a sdílet tak mezi nimi data. Připojte si Ecomail a budete moci automaticky sychronizovat kontakty, odhlašovat kontakty, spouštět automaty nebo posílat transakční e-maily.

Jak s Integromatem pracovat se dozvíte v naší nápovědě >>

Nové napojení na SupportBox

Používáte SupportBox pro komunikaci se svými zákazníky a zároveň máte účet u Ecomailu? Nově můžete oba nástroje jednoduše propojit a díky tomu budete schopni kontakt kdykoli přidat nebo odebrat z jakéhokoli seznamu kontaktů u Ecomailu.

Propojte si SupportBox s Ecomailem pomocí jednoduchého návodu >>

Pokud byste nám rádi pomohli s dalším rozvojem Ecomailu a máte nějaké užitečné tipy, napište nám >>

Vložte váš komentář

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: