ShopMasters III – Budování značky a rozjezd brandingové strategie

Za úspěšnou firmou stojí silný brand. Třetí ShopMasters jsme proto zaměřili na to, jak budovat svou značku a zajistit jí další růst díky kvalitní brandingové strategii. Setkání e-shopařů jsme se Shoptetem, Zásilkovnou, Heurékou a Expandecem poprvé uspořádali v Bratislavě, a seznámili se tak se slovenskou e-commerce.

Continue reading “ShopMasters III – Budování značky a rozjezd brandingové strategie”

Vytvořte si magnet na kontakty a nalákejte nové zákazníky

Získávání nových zákazníků může být časově náročné a komplikované. Ale nezoufejte! S lákavým magnetem vám to půjde mnohem rychleji a snáz.

V tomto článku se dozvíte, co je to magnet na kontakty a k čemu slouží. Zjistíte, jak vytvořit magnet na kontakty, který bude lákavý pro vaše potenciální zákazníky. 

Continue reading “Vytvořte si magnet na kontakty a nalákejte nové zákazníky”

Jaký byl Ecomail v 2022

V roce 2022 jsme dali na první místo ten nejdůležitější faktor pro úspěch firmy = lidi v Ecomailu i okolo něj. Jakmile jste obklopeni těmi správnými lidmi, ostatní přijde samo – skvělý produkt, spokojení zákazníci i partneři a zasloužený úspěch. Vyrostli jsme o 42 % a dosáhli obratu 84 milionů. Na dalších řádcích se dozvíte, jak se nám to společně podařilo.

Continue reading “Jaký byl Ecomail v 2022”

Zimní novinky 2022

A je to tady – další přehled novinek z aplikace Ecomail, který vás rozhodně nenechá chladnými. Podívejte se, jak vám v e-mailingu pomohou naše nové funkce. Vyzkoušejte třeba RSS feedy nebo nově nasazené scénáře přednastavených automatizací. Dejte si teplou kávičku a rovnou se pusťte do prostudování zimních novinek ☕

Continue reading “Zimní novinky 2022”

Blog at WordPress.com.

Up ↑