Zářijové novinky

Podzim bývá především v onlinu ve znamení shonu a spěchu. Ani v Ecomailu tomu není jinak. Po usilovné práci jsme rádi, že vám můžeme představit další nová vylepšení, díky kterým vám podzimní kampaně poběží jako po másle. 

Zbrusu nový editor pro tvorbu formulářů

Početná databáze plná “živých” kontaktů je sen každého z vás 🙂 Velké množství e-mailových adres získáváte z nákupů. Nové kontakty ale sbíráte i z dalších zdrojů. Nejčastěji se snažíte zachytit pozornost návštěvníků vašeho webu pomocí webových formulářů pro sběr kontaktů.

Pro správně nastavený proces sběru kontaktů je nezbytné vytvořit funkční a zároveň hezký formulář, který bude ladit k vašim webovým stránkám. Vyvinuli jsme proto speciální editor, kde si takový formulář velmi jednoduše vytvoříte.

V našem editoru snadno připravíte design formuláře přesně podle vašich představ.

Vybírat můžete rovnou ze 3 typů formulářů:

  • statický
  • pop-up (vyskakovací) okno
  • vysouvací lišta

Abychom vám práci ještě více usnadnili, připravili jsme několik přednastavených šablon, ze kterých můžete vycházet.

Předpřipravené šablony vám urychlí tvorbu formuláře.

Prozkoumejte všechny možnosti nového editoru formulářů ještě dnes.

Chcete rovnou začít s tvorbou prvního formuláře? Klikněte ve vašem účtu v sekci formuláře na “vyzkoušejte formuláře v beta verzi”. Podrobný návod pro práci s formuláři naleznete zde.

Výchozí segment

Rutinní tvorbou velmi podobných segmentů si často přidáváte zbytečnou práci. Přidali jsme proto funkci “výchozí segment”. Jak můžete využít výchozí segment v praxi? Doporučujeme nastavit několik nejčastěji používaných tzv. výchozích (základních) segmentů. Mezi nejběžnější výchozí segmenty patří například segment “aktivní odběratelé”. Tento segment můžete použít jako výchozí a k němu vždy dodat další segmentační kritéria, která zrovna potřebujete pro chystanou rozesílku. Můžete třeba vytvořit segment “aktivní ženy” nebo “aktivní ženy z Prahy”.

Výchozí segment přidáte uvnitř nového segmentu kliknutím na tlačítko vpravo dole “nastavit výchozí segment”

Ještě se segmenty nepracujete? Přečtěte si, jak na to v našem centru nápovědy.

Prozkoumejte novinky v editoru šablon

Kromě možnosti kroku “zpět” jsme nově přidali ještě krok “vpřed”, který nejčastěji využijete, když omylem vrátíte zpět nějakou úpravu v šabloně e-mailu a chtěli byste obnovit původní stav.

Po kliknutí na “krok zpět” se v levém horním rohu objeví i možnost “krok vpřed”.

Potřebujete do editoru vložit obrázek co nejrychleji? Nově je možné přidat obrázek pouhým přetažením třeba rovnou z otevřené složky nebo plochy ve vašem počítači.

Přidání obrázku přetažením do šablony vám od teď zabere pár vteřin.

Už nemusíte vybírat pouze ze dvou variant tvaru CTA tlačítka. Nastavte si míru zaoblení přesně podle vašich představ.

V nastavení CTA tlačítka si zvolíte míru zaoblení.

Objednávky v základním přehledu

Do základního přehledu, který vidíte vždy po přihlášení do účtu, jsme přidali graf s přírůstem objednávek. Pokud máte e-shop propojený s naší aplikací, můžete si jednoduše ověřit, kolik objednávek bylo do Ecomailu ve vybraném dni přidáno.

Přehled zaslaných objednávek do Ecomailu.

Máte k novým funkcím v Ecomailu dotazy nebo připomínky? Kontaktujte naši podporu na support@ecomail.cz nebo prostřednictvím chatu přímo ve vašem účtu.

Vložte váš komentář

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: