ShopMasters – přednášky, mastermindy a networking pro e-shopaře v jednom

Společně se špičkami české e-commerce Zásilkovnou a Shoptetem jsme uspořádali první setkání e-shopařů ShopMasters. Místo, kde si budou e-shopaři vzájemně radit, předávat si své know-how a zkušenosti.

V rámci pravidelných setkávání mají e-shopaři možnost poslechnout si přednášky úspěšných firem a značek z e-commerce, zúčastnit se mastermind skupin vedených zkušenými mentory a networkovat s ostatními. Pro první setkání jsme si vybrali krásné kanceláře Zásilkovny, ve kterých se sešlo přes 120 zástupců e-shopů.

Bohatý program v kancelářích Zásilkovny

První ShopMasters odstartovali Milan Šmíd (Group CMO & Board member, Packeta) a Simona Kijonková (CEO & Founder – Packeta Group), kteří účastníky přivítali v nových kancelářích Zásilkovny, které získaly titul Kanceláře roku 2021.

Následovaly odborné přednášky expertů Daniela Sosýna z Protein&Co, Zdeňka Prchlíka ze Zásilkovny a Jana Neuvirta z Footshopu. Přednášející se podělili o své know-how, jak v předvánočním čase úspěšně prodávat a stihnout vše podle plánu.

Po coffee breaku jsme pro e-shopaře připravili praktické mastermindy, na kterých je setkání ShopMasters založeno. Často jsme od e-shopařů slýchávali, že jim chybí místo, kde by se pobavili s někým, kdo řeší podobné problémy. A mastermindy jsou pro to ideální. E-shopaři v úzké skupině diskutují nad vybranými tématy, přispívají svými zkušenostmi z praxe a vzájemně si předávají know-how. Každou mastermind skupinu vedl zkušený mentor, který účastníky nasměroval a dodal inspiraci.

Mastermindy vedli:

Psalo se o nás

Podívejte se, jak první setkání e-shopařů ShopMasters vypadalo. A sledujte i náš web, ať vám další setkání neutečou 😊

Děkujeme všem!

Vložte váš komentář

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: