Seznamte se s novým Ecomailem

Ecomail byl na začátku především nástroj pro jednoduchou rozesílku newsletterů. Zakladatelé Ecomailu si vždy kladli za cíl vytvořit uživatelsky příjemné a funkční řešení, které pomůže jednotlivcům i firmám za rozumnou cenu spravovat jejich e-mail marketing snadno a efektivně bez potřeby grafiků či programátorů. Díky této filosofii se jim povedlo vybudovat jedno z předních českých řešení pro e-mailing a multikanálovou komunikaci. 

“Za poslední 3 roky jsme Ecomail posunuli o obrovský kus kupředu. Přidali jsme nespočet nových funkcí, umožňujeme propojení s českými i globálními e-shopovými řešeními a aplikacemi a začali jsme nabízet služby marketingových specialistů. I díky tomu jsme se stali oblíbeným nástrojem především českých a slovenských e-shopařů.” říká Jakub Stupka, jeden ze zakladatelů Ecomailu.

Současnou podobu Ecomailu jsme promítli do nové webové prezentace naší společnosti. Připravili jsme pro vás proto přehled těch nejdůležitějších změn, které by vám rozhodně neměly uniknout.

Od nástroje pro posílání k marketingové platformě

Z běžného “posílátka” newsletterů vyrostla sofistikovaná marketingová platforma pro omnichannel komunikaci. Hlavním komunikačním kanálem zůstal stále e-mail. Navíc ale můžete v Ecomailu posílat i hromadné SMS zprávy nebo klasické dopisy. Nástroj je možné také snadno propojit s reklamním účtem na Facebooku a Instagramu.

Komplexní řešení pro různé typy podnikání

Při zavádění změn a vylepšení dbáme na to, abychom udrželi Ecomail snadno pochopitelný i pro úplné začátečníky, ale zároveň dokázali nabídnout pokročilé funkcionality pro velké e-shopy. Ecomail vám proto pomůže, ať už hledáte nástroj pouze pro rozesílku pravidelných newsletterů nebo potřebujete chytré řešení pro potřeby e-shopu.

Rozšiřujeme portfolio našich služeb

Od začátku fungování Ecomailu se setkáváme s pozitivní zpětnou vazbou na samotnou aplikaci i spolehlivou online podporu na chatu. S růstem počtu našich klientů však roste i počet poptávek na doplňkové služby. Rozhodli jsme se proto vytvořit přehlednou nabídku našich služeb. Věříme, že vám pomohou využít Ecomail efektivněji a posunou vaši online komunikaci se zákazníky na vyšší úroveň.

Služby, které poskytujeme:

  • školení a workshopy
  • tvorba kreativní šablony na míru
  • výhodné balíčky služeb
  • komplexní služby na míru

Prozkoumejte nabídku našich služeb >>

Rozšiřování služeb předcházelo vytvoření zkušeného týmu profesionálů, který bude o naše klienty pečovat. Podívejte se, o koho se jedná.

Vladimír VodaVladimír Voda
Email marketing consultant

Vladimír začal sbírat zkušenosti jako e-mail marketingový specialista už od roku 2013. Neustále sleduje nové trendy v onlinu a v poslední době se zaměřuje na tvorbu marketingových strategií, které jsou založené na komunikaci pomocí několika kanálů najednou (omnichannel). Na nástroji Ecomail se Vladimír stará například o Nutrend, VeseléZvíře.cz nebo třeba Freshlabels.cz

MarekMarek Růžička
Email marketing consultant

Marek se aktivně věnuje e-mailingu už od vysoké školy. Během studia získával zkušenosti jako marketingový konzultant v jedné z předních českých digitálních agentur. Rád zkouší nejrůznější nové technologie. Kromě e-mail marketingu si umí také poradit s nastavením scénářů pro základní i pokročilejší Facebook messenger chatboty. Na nástroji Ecomail se stará například o Knihcentrum.cz, SAM 73, Tiande nebo Brumla.cz.

Kristina kolečko

Kristina Oubrechtová
Školení a workshopy

Kristina je s námi skoro od začátku a proto zná aplikaci Ecomail do posledního šroubku. Mohli jste ji vidět na některé z konferencí nebo na hromadném školení e-mailingu. Kristina má v Ecomailu na starosti klientskou podporu. Zároveň pečuje jak o zákazníky, kteří s e-mailingem teprve začínají, tak o klienty, kteří využívají naše nejpokročilejší funkce. Velmi dobře se také orientuje v oblasti e-commerce. Své zkušenosti nejraději předává našim klientům během individuálních workshopů na míru.

Nejsme jenom platforma, ale i tým skvělých lidí

Spolu s vývojem úspěšné aplikace se nám podařilo vytvořit i fungující a přátelský kolektiv. Zároveň je pro nás důležité budování pevných vztahů s klienty a obchodními partnery. Kromě pravidelné online komunikace, se s vámi rádi setkáváme i v rámci školení a workshopů, oborových konferencí nebo eventů během celého roku.

Seznamte se s námi >>

A na co se můžete těšit?

Celý proces rozvoje Ecomailu rozhodně není u konce. Naopak pro vás v roce 2019 připravujeme spoustu dalších změn a vylepšení.

  • Pracujeme na podstránkách k významným funkcionalitám, kde se budete moci ještě detailněji dozvědět, k čemu jednotlivé funkce slouží.
  • Složitější funkce obohatíme i o výuková videa.
  • Pokusíme se rozšířit stávající integrace o nová e-shopová řešení, CRM systémy a další aplikace.
  • Zaměříme se na e-mailing řízený umělou inteligencí.
  • Budeme i nadále usilovně pracovat na vývoji našeho vlastního editoru šablon Topol.io, který je součástí Ecomail aplikace.
  • Přizpůsobíme portfolio doplňkových služeb vašim požadavkům.

Věříme, že se vám naše webové stránky i nová identita líbí a budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat s vašimi připomínkami a náměty na zlepšení. Zastihnete nás jako obvykle na online chatu přímo v účtu nebo na e-mailu support@ecomail.cz.

banner_cta

One thought on “Seznamte se s novým Ecomailem

Add yours

Vložte váš komentář

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: