Říjnové novinky

Měsíc říjen byl v Ecomailu plný novinek a tak je nejvyšší čas vám je všechny představit. Rozšířili jsme naše integrace o CRM řešení od Raynetu, přidali dvě verze děkovné stránky a spoustu dalších vylepšení. Vše jsme jako vždy shrnuli do podrobného přehledu a na konci na vás tentokrát čeká předvánoční překvapení. Čtěte až do konce.

Rozšíření propojení s Raynetem

Neustále se snažíme rozšiřovat portfolio dostupných propojení s naší aplikací. Tentokrát jsme jej obohatili o integraci se CRM řešením od Raynetu. Pokud používáte Raynet i Ecomail, získáte ještě větší přehled o vašich zákaznících.

Po úspěšném propojení se budou denně do Ecomailu synchronizovat kontakty se štítkem Raynet a do vlastního pole v detailu kontaktu bude propisováno jméno vlastníka kontaktu (například obchodního zástupce). Naopak v Raynetu se u kontaktů objeví statistiky odeslaných kampaní a také štítky, které můžete kontaktům přidělovat v rámci automatických kampaní. Budete tak mít u obchodních případů informace o všech odeslaných e-mailech z nástroje Ecomail.

Jak na propojení obou systémů se dozvíte v naší nápovědě >>

Přidání nového produktového merge tagu

Především pro e-shopaře, kteří často mění sortiment svého obchodu, máme skvělou vychytávku. Nově můžete v automatických e-mailech, kde svým zákazníkům doporučujete produkty na základě již zakoupeného zboží, přidat speciální merge tag *|ECM_LAST_BOUGHT_VALID|*. Ten za vás zkontroluje dostupnost daného zboží. Pokud by se stalo, že produkt ve zbožovém feedu chybí, tak se personalizovaný blok s naposledy zakoupeným produktem automaticky vynechá.

Kontrola dostupnosti produktu pomocí speciálního merge tagu

Personalizujte své rozesílky pomocí doporučování produktů >>

Dvě verze děkovné stránky ve formuláři

Chtěli byste poskytnout také svým stávajícím odběratelům možnost získání třeba e-booku pomocí opětovné registrace přes formulář?

Ecomail nově nabízí tuto možnost pomocí funkce “Aktualizace kontaktu”. Přímo v editoru pro tvoru formuláře stačí tuto funkci aktivovat a ihned se vám objeví dvě děkovné stránky po odeslání formuláře – pro nové kontakty, kde můžete mít uvedeny instrukce k Double opt-in procesu, a pro stávající kontakty s poděkováním a informacemi pro příjemce.

Dvě verze děkovné stránky

Jak umožnit registraci již existujícímu kontaktu?

Notifikace pro nedostatek slevových kupónů

Pro práci s unikátními slevovými kupóny můžete v Ecomailu použít zásobníky. Z těch se automaticky kupóny čerpají a odesílají odběratelům v rámci automatických kampaní.

Aplikace vás nově upozorní na nedostatek slevových kupónů ve vybraném zásobníku. Systém upozornění odešle v momentě, kdy je počet kupónů na 15 % svého původního množství. Nemusíte se tak strachovat, že by se kupóny v automatizaci přestaly odesílat. Stihnete je totiž vždy včas doimportovat.

Rádi byste odesílali v automatizaci slevové kupóny? Podívejte se, jak na to >>

Vytěžte z vánočních kampaní maximum

Předvánoční období bývá náročné. Náš tým specialistů pro vás proto připravil užitečný checklist, díky kterému ve svých přípravách na sezónu určitě na nic nezapomenete. Najdete v něm, jak připravit a naplánovat vánoční kampaně, a spoustu dalšího.

Tak na nic nečekejte, přečtěte si náš checklist, a začněte s přípravami >>

Jako každý rok na vás v aplikaci čekají vánoční a novoroční designy šablon, které si vaši zákazníci zamilují na první pohled.

Vánoční šablony
Novoroční šablony

A nechybí ani šablony na slevový svátek Black Friday, který letos připadá na 27.11.

Nové Black Friday designy šablon

Věříme, že se vám říjnové novinky líbily a rovnou se pustíte do jejich testování nebo do příprav vánočních e-mailů. A pokud budete mít jakékoliv připomínky, dejte nám vědět. Rádi se vám budeme věnovat.

Vložte váš komentář

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: