Lednové novinky

V lednu jsme jako obvykle usilovně pracovali na zlepšování naší Ecomail aplikace. Možná jste už zaznamenali, že největší novinkou měsíce tentokrát nebude nová funkcionalita v aplikaci, ale náš zbrusu nový vizuální vzhled včetně nových webových stránek, které jsme minulý měsíc s radostí vypustili do světa!

Ecomail.cz v novém

Ecomail vznikl jako jednoduchý nástroj pro klasickou rozesílku hromadných newsletterů. Zejména v posledních 3 letech se ale posouval mílovými kroky kupředu. Z obyčejného “posílátka” se tak postupně stala sofistikovaná platforma nejen pro inteligentní e-mail marketing, ale i omnichannel komunikaci. Cítili jsme, že tento významný přerod aplikace, je nezbytné promítnout i na venek. A tak jsme se do toho pustili 🙂 Podívejte se, jak to dopadlo >>

Kromě nového vizuálního stylu a nových funkcionalit jsme také rozšířili portfolio našich služeb. Na našem novém webu naleznete přehled doplňkových služeb, na které se nás často ptáte. Pokud vás některá z nich zaujme, můžete nám rovnou zaslat nezávaznou poptávku – vaše specifické požadavky pro nás nejsou žádnou překážkou.

Dokončili jsme Shoptet doplněk

V případě, že máte e-shop na systému Shoptet, tak jste pravděpodobně zaznamenali, že naše aplikace již dříve umožňovala propojení s touto platformou. Možnosti napojení však nebyly takové, jaké bychom si představovali. Ihned po zveřejnění Shoptet API jsme proto nelenili a začali jsme jednat o spolupráci se Shoptetem. Výsledkem je jednoduché a hlavně funkční napojení, které Vám ušetří spoustu času. Od teď budete moci automaticky synchronizovat kontakty a obsah objednávek z e-shopu. Nechybí ani automatické přidání trackovacího kódu do vašich stránek. Nový doplněk si můžete pořídit přímo na Shoptet tržišti >>

Proč si propojit e-shop s Ecomailem >>

Duplikovaní automatických kampaní

Pro vás, co už v Ecomailu aktivně pracujete automatickými kampaněmi, máme skvělou zprávu. Přidali jsme možnost celou automatickou kampaň zduplikovat. Pokud často vytváříte více podobných automatizací nebo máte e-shop v různých jazykových mutacích, určitě vám tato nová vychytávka ušetří spoustu času.

Duplikace automat
Stačí rozkliknout možnosti dané automatizace a vybrat “Duplikovat”.

 

Postrádáte nějakou funkci v aplikaci Ecomail? Čekáte už dlouho na slibovanou novinku nebo integraci? Napište nám a my uděláme všechno proto, abychom Váš problém vyřešili.

banner_cta

 

Vložte váš komentář

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: