Jak za odpoledne napojit Ecomail a nastartovat e-mailing (záznam webináře)

Propojte svůj e-shop na Shoptetu s Ecomailem, pošlete první e-mailovou kampaň a nastavte si nejoblíbenější automatizace. Vše stihnete za jediné odpoledne. Přinášíme vám další webinář, který vznikl ve spolupráci s největší českou platformou pro správu e-shopů Shoptet.cz.

Pusťte si záznam webináře a nastartuje efektivní e-mail marketing pomocí následujících 3 kroků:

  • Propojení
    Ecomail je nejstahovanější e-mailingový doplněk na Shoptetu. Pro dobře fungující e-mail marketing je propojení nezbytným krokem. Ukážeme si, jaká konkrétní data z e-shopu máte k dispozici, a jak je využijete v praxi.
  • Běžné kampaně
    Podíváme se na to, jak připravit první hromadnou rozesílku. Navíc se dozvíte, které konkrétní kampaně by měl posílat každý e-shopař.
  • Automatizace
    Ukážeme si ty, které vám pomohou v růstu obratu a budování vztahu s vašimi zákazníky a poradíme, jak tyto úspěšné automatizace nastavit a spustit. Jednou z nich je i populární opuštěný košík 🛒

Webinářem provází Andrea Fuxová, specialistka služeb pro Ecomail.cz.

🙋‍♀️ Andrea se dlouhodobě věnuje marketingu a v poslední době převážně oblasti e-mailingu. Zaměřuje se na design šablon, správu e-mailingu a školení našich klientů. Celou aplikaci Ecomail a její propojení s Shoptetem zná do posledního detailu.

One thought on “Jak za odpoledne napojit Ecomail a nastartovat e-mailing (záznam webináře)

Add yours

Vložte váš komentář

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: