Červnové novinky

Finishujeme s redesignem aplikace, přidali jsme blank šablonu, automatické odhlášení z aplikace a odhlašování napříč seznamy i v rámci automatů. To jsou červnové novinky. A navíc pro vás máme ještě pozvánku na podzimní e-commerce konferenci. Více se dozvíte v našem pravidelném přehledu novinek.

Změny v designu aplikace

Od začátku roku postupně upravujeme a hlavně sjednocujeme vzhled Ecomail aplikace. Zároveň jsme si vybudovali náš vlastní design system. I při neustálém vývoji nových funkcí a úpravách nástroje se nám tak daří dlouhodobě udržovat snadné a intuitivní ovládání celé aplikace.

Jednou z posledních novinek v rámci redesignu, bylo nasazení úvodního dashboardu. V hlavním přehledu přibyly informace o zařízeních, na kterých příjemci e-maily otevírají, nebo nejbližší naplánovaná kampaň.

Nový úvodní dashboard v aplikaci

Rádi byste měli k dispozici na úvodním dashboardu více informací a metrik? Napište nám vaše tipy a my je zařadíme do dalšího rozvoje uživatelského rozhraní.

S redesignem stávajících funkcí jsme téměř u konce, ale už teď můžeme prozradit, že pro vás ještě připravujeme zásadní změnu vzhledu a nastavení automatických kampaní.

Blank šablona je na světě

Nechcete u tvorby e-mailů vycházet z našich přednastavených šablon? Využijte prázdnou tzv. blank šablonu, kterou nově naleznete v sekci Šablony. Od teď máte možnost vytvořit si kompletní design e-mailové šablony přesně podle vašich představ.

Blank šablona pro tvorbu vlastního designu newsletteru

Kromě toho nás můžete kdykoli jednoduše požádat přímo z aplikace o vytvoření nové šablony na míru, převod šablony z jiného nástroje do našeho drag & drop editoru nebo revizi stávající šablony.

Jak tuto službu poptat? V sekci Šablony klikněte na Nová šablona – Interaktivní editor – Šablona na míru (zde vyplníte poptávkový formulář).

Formulář pro převod, kontrolu šablony nebo novou šablonu přímo v aplikaci

Samoodhlášení z aplikace

Po delší době nečinnosti se nově váš účet u Ecomailu automaticky odhlásí. Tímto opatřením především zvyšujeme zabezpečení vašich dat v účtu. Po samoodhlášení navíc není možné pokračovat v úpravách v aplikaci, takže se vám už nestane, že by se vaše práce v již odhlášeném účtu neuložila. 

Shodné odhlášení z kampaní i automatů

V nastavení kontaktů si můžete vybrat, zda si přejete nastavit odhlášení pouze ze seznamu, na který je kampaň odeslána nebo ze všech seznamů kontaktů, které v Ecomailu máte. Toto nastavení v minulosti platilo pouze pro běžně odeslané pravidelné kampaně. Pokud nyní máte u seznamů nastaveno “odhlásit ze všech seznamů”, bude kontakt odhlášen ze všech seznamů i v případě, že se odhlásí z automaticky odeslaného e-mailu.

Budeme na ShopCampu!

Ecomail již počtvrté podpoří e-commerce konferenci ShopCamp, která se koná ve čtvrtek 10. září a letos bude poprvé probíhat online i offline v Praze. Pokud se na konferenci chystáte osobně, rádi se s vámi potkáme na stánku, kde si můžete přijít pro radu ohledně vašeho e-mailingu nebo pro naše již tradiční “ecopivo”. Těšíme se na vás!

Tým Ecomailu na loňském ShopCampu

V červnu se nám toho do novinek už více nevešlo. Můžete se ale těšit na ty další. Rádi byste nám poradili, na čem bychom měli zapracovat? Stačí se ozvat na support@ecomail.cz. Ochotně s vámi probereme vaše připomínky a předáme je do vývoje.

Vložte váš komentář

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: