7 nejlepších nástrojů pro monitoring sociálních sítí. Zdarma.

Spravovat a průběžně sledovat, co se kolem vaší značky (nebo nedej bože spravujete-li značek víc) děje na sociálních sítích, může být poměrně vyčerpávající. Nehledě na to, že to není činnost nikterak zábavná. Proto existují nástroje, které toto vše mohou pomoci usnadnit.

Podíváme se na těch 7 nejlepších.

Hootsuite

 

Hootsuite je pravděbodobně nejpoužívanější z podobných nástrojů. V současnosti ho používá už něco přes 9 miliónů uživatelů. Na jednom místě můžete spravovat Facebook, Google+, Twitter, Foursquare a WordPress. Komplexní systém, vhodný i pro práci ve větším týmu.

Klout

 

Klout už je trochu kontroverznější nástroj. Používá totiž svůj vlastní systém pro výpočet a hodnocení. Tzv. “Klout score”. Požívá pro jeho výpočet prý na 400 různých faktorů. Jak moc podobnému číslu věřit už ale necháme na vás.

HowSociable

 

Napište název jakékoliv značky. Go! V momentě víte, jak si stojíte napříč sociálními sítěmi.

Addict-O-Matic

Obdobný nástroj jako HowSociable.

IceRocket

Abychom nezapomněli na blogosféru, i pro tu tu máme jednu hračičku. IceRocket. IecRocker prohledává blogy, Facebook i Twitter. Zjistíte tak, jak si stojíte v rámci vámi sledovaného klíčového slova. Icerocket podporuje 20 jazyků, včetně češtiny.

TwazzUp

Perfektní nástroj pro analýzu klíčových slov v rámci Twitteru.

10Alike

Nástroj pro správu médií na vašich sociálních sítích. Obrázků, videí. Vhodný především pro monitoring sociální sítě Pinterest.

Vložte váš komentář

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: