10 důvodů, proč vybrat Ecomail.cz

Často se u potencionálních klientů setkáváme s otázkou “Proč bychom si měli vybrat zrovna Ecomail?”. V následujícím článku jsme se proto rozhodli blíže popsat naše řešení a kritéria, která zvažujete při výběru nástroje pro e-mailing. Věříme, že vám tyto informace pomohou lépe zhodnotit, zda Ecomail splňuje vaše očekávání.

1. Doručitelnost na první místě

Posíláte na české a slovenské zákazníky? Vyberte si e-mailingový nástroj, který se postará o doručitelnost na české a slovenské servery, jako je Seznam, Centrum, Zoznam a další. Seznam stále zaujímá 50% podíl ze všech schránek v ČR. Ověření odesílací domény pomocí SPF s DKIM záznamů je u nás samozřejmostí. Navíc můžete u Ecomail vaše e-maily zcela whitelabelovat pomocí trackovací a bounce domény.

Náš systém neustále monitoruje doručitelnost do všech významných schránek a odhalí tak jakýkoliv případný problém mnohem dříve, než jej sami zaznamenáte. Můžete si tak být jisti, že uděláme vše pro to, abychom váš e-mail do schránky doručili.

2. Drag & drop editor pro responzivní newslettery

Některé služby stále nabízejí WYSIWYG nástroj, který je pro tvorbu e-mailu naprosto nevhodný. My nabízíme specializovaný drag & drop editor, pomocí kterého jednoduše vytvoříte responzivní e-mail během chvilky a bez pomoci kodera. Kód e-mailu je připraven tak, aby se korektně zobrazoval v Gmailu, Outlooku, Seznamu a na mobilních telefonech. Vy tak nemusíte řešit, co který e-mail klient umí správně zobrazit. Zároveň vám náš chytrý editor zjednoduší vkládání videí, GIFů, produktů z XLM feedu, personalizovaných bloků a mnoho dalšího. Samozřejmostí je testování šablony přímo z editoru.

3. User friendly prostředí

Uvědomujeme si, že e-mail je jedním z mnoha marketingových kanálů komunikace. Snažíme se proto našim klientům ušetřit co nejvíce času. Ecomail aplikace je velmi intuitivní a i úplný začátečník zvládne po několika hodinách odeslat svou první kampaň, včetně vytvoření a otestování nové šablony newsletteru.  

4. Pokročilé funkce bez obav z přílišné složitosti

Ecomail je nejen snadno ovladatelný, ale zároveň nabízí mnoho pokročilých funkcí pro vysoce personalizovaný a automatizovaný e-mailing. Naše chytré funkce oceníte zvlášť, pokud řešíte e-mail marketing e-shopu. Segmentace, automatizace založené na chování zakázníka, jako welcome série, retenční kampaně nebo třeba oblíbená “připomínka opuštěného košíku”, u nás rozhodně nejsou problém.

5. Integrace s Facebookem

Stačí jen pár kliků a během chvilky máte firemní Facebook propojený s databází u Ecomailu. Díky propojení můžete sbírat e-mailové kontakty přímo z Facebooku a poté začít ihned komunikovat s novým uživatelem pomocí e-mailu. Budete schopni zacílit reklamu na Facebooku/Instragramu přímo na všechny zákazníky z vaší databáze nebo segmenty. Pošlete třeba e-mail zákazníkovi, který u vás dlouho nenakoupil a zároveň se mu připomeňte reklamou na Facebooku. A to není všechno! Nově můžete poslat automaticky také zprávu do messengeru, což určitě ocení mladší cílová skupina. Chcete se dozvědět více?  → přečtěte si článek

6. SMS kampaně

Kromě e-mailingu a napojení na sociální sítě, můžete v Ecomailu posílat také sms zprávy. Pošlete VIP zákazníkovi zprávu o speciálním eventu nebo mu den předem automaticky připomeňte rezervaci.

7. Online podpora v českém jazyce

Dotazy a případné problémy našich zákazníků řešíme prakticky obratem. Online podporu v češtině si naši klienti pochvalují především na začátku, kdy se s Ecomailem teprve seznamují.

8. Integrace

Pomocí API propojíte Ecomail téměř s každým systémem. Mimo API můžete využít také naše pluginy pro Prestashop, Woocommerce, Magento nebo Opencart. Na integraci i s dalšími řešeními pro e-shopy usilovaně pracujeme.

9. E-mail marketing na míru

Pokud si nechcete e-mailing řídit sami, o všechno se postaráme – od návrhu šablon až po e-mail marketingové strategie. Rádi se za vámi zastavíme osobně. Stačí, když nám napíšete na support@ecomail.cz.

10. Dostupná cena

A nakonec cena. Ta je nastavena tak, aby si skutečně cílený a automatizovaný e-mailing mohl dovolit i menší e-shop. Ceník naleznete přímo na webu Ecomailu.

Rádi byste Ecomail nezávazně vyzkoušeli? Založte si na našich stránkách účet ZDARMA nebo nám napište na support@ecomail.cz. Budete v dobrých rukou 🙂

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d bloggers like this: